Пільг на електроенергію очікувати не варто, названа причина чому 600 000 українців залишилися без допомоги від держави

Попри те, що в Україні установили фіксовану плату за електроенергію для простих українців, домогосподарства, які використовували для опалення свого житла тариф бюджетної компенсації, в поточному опалювальному сезоні можуть на нього не розраховувати. Інформацією діляться Факти.

У Міністерстві соціальної політики зазначили, що в поточному опалювальному сезоні не передбачено надання бюджетної компенсації тарифу на струм.

Якщо говорити про минулий опалювальний сезон, то стартуючи з лютого і по травень, за компенсацією звернулося близько 571 600 громадян, щоб опалити свої будинки за допомогою електрики. Їм було виплачено близько 943,7 мільйона гривень і ще майже 460 мільйонів гривень повернули до державного бюджету.

Згідно з інформацією, якщо дані пільги не повернуть назад, то в платіжках за електрику у даної категорії українців будуть ціни будуть у два рази більше, в порівнянні з минулим роком.

Як ми знаємо, уряд ще наприкінці 2020 року скасував пільговий тариф, де за струм українці платили лише 90 копійок за один кВт/год. Також "вигідних" тарифів позбулися і жителі будинків, у яких немає центрального опалення або газового, і навіть багатодітні та прийомні сім'ї.

Популярні статті зараз

Ожеледиця, сніг та туман: синоптики попередили про погіршення погоди

-30 лютого морозу! Став відомий прогноз синоптиків на грудень та січень

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Все новости

Варто нагадати, що кількість сімей, які мають намір отримувати субсидії, за останній місяць збільшилася на 100 000 і тепер досягла 2,5 мільйона.

Зазначається, що українці можуть розраховувати на допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі двох тисяч гривень. Але от Дитячі будинки, будинки сімейного типу та багатодітні сім'ї, отримуватимуть субсидії у розмірі 10 000 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українців попередили про стрімке зростання цін на харчові продукти і назвали причину.

Також писав Новинар, що в Україні стрімко дорожчає сало.

Ще розповідав Новинар, що в компанії "Нафтогаз" повідомили, хто може платити за блакитне паливо в три рази менше.