У столиці України планують підняти ціни на проїзд у комунальному транспорті, з чим це пов'язано

В нашій країні стрімко зростають ціни на продукти харчування, на тарифи, а тепер у столиці планують підняти вартість проїзду на комунальному транспорті громадському транспорті, для того, щоб зберегти його стабільну роботу. Інформація була розміщена на офіційному сайті Києва.

Перший заступник голови КМДА зазначає, що це єдине правильне рішення, на яке змушена піти влада, щоб зберегти стабільну роботу комунальних підприємств - перевізників.

Дивлячись на сьогоднішню ситуацію, коли стрімко зростають тарифи на енергоносії, доводиться підіймати ціни на проїзд, адже якщо їх залишити на колишньому рівні, то в подальшому майбутньому перевізники опиняться в борговій ямі, а трохи пізніше буде паралізована робота транспорту.

На цей час КМДА очікують пропозиції від комунальних підприємств, щодо цін і їх економічного пояснення, і лише після цього буде встановлена нова вартість проїзду, яку винесуть на обговорення громадськості.

Згідно з інформацією, ще влітку в більшості міст зросла вартість проїзду в громадському транспорті. У столиці ж намагалися всіма силами відстрочити дану процедуру, але тепер через зростання тарифів на енергоносії, доводиться думати про підвищення цін на проїзд. Відзначається, що при цьому всі пільгові проїзди в столиці зберігаються.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в столичних супермаркетах змінилися карантинні правила, що стали перевіряти ще.

Також розповідав Новинар, що українцям надалася можливість заробити на фіксації порушень правил дорожнього руху. Відео порушень може принести чимало коштів.

Ще писав Новинар, що з 21 жовтня набули чинності нові карантинні правила перевезення українців, тепер при собі потрібно мати ПЛР-тест або ж сертифікат про проходження вакцинації.