У Кабінеті Міністрів зробили важливу заяву, щодо накопичувальної системи пенсій

В Україні не мають наміру зобов'язувати українців платити внески на новий вид пенсій - накопичувальну, своїм коштом. Проте при початку роботи нової системи уряд буде заохочувати дані дії та дарувати українцям 100% бонус. Інформація була розміщена на офіційному сайті Міністерства соціальної політики.

Виходячи з документа, обов'язкові внески на особисті рахунки громадян у розмірі 1% зобов'язані платити роботодавці, в результаті зниження ЄСВ. Також на індивідуальні рахунки українці можуть робити внески в розмірі 1% з власної заробітної плати, але лише застраховані громадяни, на підставі автозапису з правом відмови.

Тим громадянам, які погодилися на добровільні внески на накопичувальну пенсію з власної заробітної плати, держава «подарує» додаткові внески в розмірі 1% для стимулу.

Таким чином, всі застраховані особи стануть учасниками другого рівня пенсійної системи в автоматичному режимі та зможуть розраховувати від 1% до 3% від своєї зарплати на особисті пенсійні рахунки, в залежності від свого вибору.

Українці мають право в будь-який момент відмовитися від сплати добровільного накопичувального внеску з власної заробітної плати. У разі відмови, додаткові стимулюючі внески від держави припиняються. Після відмови, громадяни мають право відновити сплату добровільних внесків, в такому випадку держава відновить нарахування стимулюючих внесків.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні скоротилося виробництво яєць і як це відбитися на їх вартості.

Також розповідав Новинар, що на деяку категорію українських пенсіонерів очікує підвищення розміру їхніх виплат і хто отримай пенсії 10 000 гривень.

Ще писав Новинар, що громадянам похилого віку, які перебувають на заслуженому відпочинку в наступному році мають намір п'ять разів піднімати пенсії.