В Україні продають фальсифіковану оливкову олію, яка виготовлена з соняшникової

На українських ринках продають оливкову олію, яке є не натуральним продуктом, а підробкою. У деяких випадках в оливкову олію додають не відому "хімію" і даний продукт несе небезпеку для людського організму. Інформацією ділиться Обозреватель.

Виконавчий директор Союзу споживачів України зазначає, що в кращому випадку українців обманюють щодо якості оливкової олії. Наприклад, якщо на етикетці розміщено напис Extra Virgin Oil, то по суті це і є звичайне оливкова олія.

Одна справа, коли брешуть щодо якості даного продукту і зовсім інша справа, коли мова йде про фальсифікацію його хімічного складу. Експерт запевняє, що найбільш частіше підробляють саме оливкову олію. Причина в тому, що воно є найдорожчим серед всіх рослинних масел.

Таким чином, близько 70-80% оливкової олії, яке ми можемо бачити на полицях супермаркетів, магазинів і ринках, є справжньою підробкою, а не справжнім продуктом, як багато впевнені.

Наприклад, оливкова олія, яка продається в літрових і п'ятилітрових жерстяних банках, вартість якого становить 110-130 гривень і 310-350 Гривень, в більшості випадків є підробкою.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Найчастіше оливкову олію роблять з соняшникової олій. Наприклад, беруть соняшникову олію, додають туди всілякі смакові добавки та так виходить оливкова. Мало того, що громадян обманюють за ціною, так ще не відомо яка якість добавок.

Експерт зазначає, що під час перевірок їм вдалося виявити справжнє оливкове італійське масло, ось тільки воно було простроченим, адже його вартість висока і не кожен може собі дозволити його купити.

Однак найбільша кількість підробок в інтернет-магазинах. Там продають масу фальсифікованих і прострочених продуктів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні назвали виробників справжнього і смачного вершкового масла.

Також розповідав Новинар, що в нашій країні рекордно знизилися ціни на яблука.

Ще писав Новинар, що в Україні стрімко дорожчає сало.