Українці у яких є борги по комунальних платежах, можуть розраховувати на субсидію

У нашій країні є багато громадян, які не можуть оплатити комунальні платежі та у зв'язку з цим мають борги. Важко повірити, але такі громадяни можуть розраховувати на допомогу від держави на оплату тарифів. Однак, щоб отримати субсидію, потрібно дотримуватися всіх умов для нарахування допомоги та встигнути укласти договори реструктуризації боргів. Інформацією ділиться comments.ua.

Згідно з інформацією, не з кожним боргом за плечима можна розраховувати на допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг. Як виявилося, в субсидії можуть відмовити в тому випадку, коли борг накопичився більш ніж за три місяці або ж сума перевищує 20 неоподатковуваних податком мінімумів. На сьогодні це 340 гривень.

Однак навіть маючи й такі суми боргу і навіть більше, субсидію все ж можна отримати. Ось тільки для цього доведеться укласти договір про реструктуризацію боргу з усіма підприємствами, перед якими в українців є заборгованість.

Варто відзначити, що дані договори повинні бути укладені протягом двох місяців від старту опалювального сезону. Якщо ж українець, у якого є борг, зможе вкластися в термін, то в цьому випадку допомога від держави буде нарахована заднім числом, з початку опалювального сезону.

Якщо ж не вдалося укласти договір протягом двох місяців після старту опалювального сезону, то тоді допомога від держави буде нарахована з дня укладення договору.

Популярні статті зараз

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, чи будуть цього року переводити стрілки годинника на годину назад і за яким часом вони житимуть.

Також розповідав Новинар, що ціни на яблука в Україні впали до рекордно низького рівня.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам розповіли, хто з них має право на дві виплати і що для цього потрібно зробити.