Облгази мають намір рекордно підняти ціни за розподіл блакитного палива

В Україні стрімко зростають ціни на харчові продукти, а також житлово-комунальні тарифи. Як стало відомо, українські облгази мають намір рекордно підняти ціни на розподіл блакитного палива. У певних областях вартість може досягти 9 гривень. Інформацією ділиться Kosatka.media.

Згідно з інформацією, ціни за транспортування блакитного палива в деяких регіонах мають намір підняти з 1,50-1,70 гривень до 9 гривень. Варто відзначити, що майже така ж ціна встановлена на сам газ у більшості постачальників. В середньому в Україні мають намір підняти тариф з 1,44 гривні до 4,14 гривні за один куб.

У середині жовтня на офіційних сайтах газових компаній були оприлюднені нові тарифи. Дві компанії не стали публікувати свої ціни, можливо вони будуть трохи пізніше.

Варто звернути увагу, що в більшості компаній інформація про підготовку та обговорення нової вартості доставлення, знаходиться не на виду, а «закопані» дуже глибоко. Після того як компанії оприлюднять свої тарифи вони зобов'язані провести відкриті слухання щодо змін у тарифах.

Отже, найбільші ціни пропонує компанія Луганськгаз (з 1,55 гривні вони підвищують ціну до 8,41 грн) і Уманьгаз — з 1,78 грн до 8,91 гривні. З наступного року вони планують підвищити тариф майже на 400%.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Київгаз має намір підвищити ціну до 0,83 гривні, а Київоблгаз для жителів Київської області до 3,38 гривні з 1,45 грн.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям повідомили який комунальний тариф знизили та за що тепер доведеться платити менше.

Також розповідав Новинар, що в Україні не варто очікувати зниження цін на рослинну олію, навіть враховуючи рекордний урожай соняшнику, названа причина.

Ще писав Новинар, що в компанії "Нова пошта" змінили тариф на доставлення і тепер будемо платити менше.