Курс американського долара продемонстрував несподівану динаміку, яка ціна буде в листопаді

У поточному місяці ціна на американську валюту знизилася до рекордно низьких показників. Вартість одного долара досягла 26,2 гривні. Це несподіваний поворот дуже здивував українців, адже завжди восени вартість валюти лише зростала. Проте цей рік став винятком. Інформацією ділиться Обозреватель.

Думки та прогнози фахівців, щодо курсу іноземної валюти, тут розходяться. Одні впевнені, що ціна на американську валюту будуть лише знижуватися, інші ж впевнені, що ціна підніметься до 27,4 гривні за один долар.

Експерт запевняє, що наступного місяця ситуація на валютному ринку сильно не зміниться. Ще кілька місяців тому аналітик попереджала про зниження цін на американську валюту, і в листопаді ціна буде коливатися в межах нинішньої позначки або ж нижче. Відзначається, що курс утримується лише завдяки торговому балансу минулого року.

Також фахівець зазначила, що зараз в країні повинен вирости експорт агропродукції, у зв'язку з чим повинен зберегтися торговий баланс на хорошому рівні. Саме і має утримувати українську валюту.

На курс американської валюти вплине:

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости
  • високі обсяги експорту;

  • висока вартість блакитного палива на європейському ринку;

  • низький дефіцит торгового балансу;

  • високий експортний прибуток аграріїв.

Ще один експерт запевняє, що на курс долара вплине висока вартість блакитного палива і на інші енергоносії. Саме підвищення їх вартості та тисне на платіжний баланс.

Варто відзначити, що низька ціна на долар негативно позначається на прибутку експортерів у гривневому еквіваленті. Для населення дешевий Долар лише на руку, адже ціни на імпортну продукцію будуть лише знижуватися.

Нещодавно повідомляв Новинар, що в Україні перестали приймати іноземну валюту, названа причина.

Також писав Новинар, що українцям розповіли про нові правила, які набрали чинності та кого з пасажирів не пустять в поїзд.

Ще розповідав Новинар, що в нашій країні зросте розмір податку на нерухомість.