В Україні мають намір змінити метод розрахунку штрафів, тепер його не визначатимуть на базі прожиткового мінімуму

Міністр соціальної політики зазначила, що в нашій країні розмір штрафів припинять визначати на підставі прожиткового мінімуму. Схему розрахунку прожиткового мінімуму планують змінити так, щоб його коштом можна було здійснити всі базові потреби українця. Про це розповіла Міністр соціальної політики в ефірі телеканалу Дом.

Виходячи з інформації, розмір штрафів та інших розрахунків мають намір вираховувати, взявши за підставу базові виплати, а не в залежності від прожиткового мінімуму.

Міністр зазначила, що переглянувши близько 180 законодавчих актів, все було прив'язано до прожиткового мінімуму і вони дивилися до чого можна це замінити. Тепер же в Мінсоцполітики мають намір залишити цю прив'язку в створенні основних нарахувань, наприклад таких, як пенсія, мінімальна заробітна плата.

При цьому прожитковий мінімум для людини повинен бути гідним і розмір його повинен бути більше. А все інше потрібно прив'язувати до базових виплат, щоб громадянин не терпів збитків.

Виходячи зі слів міністра, в Міністерстві соціальної політики розробили чотири документи, які в уряді вже підтримали та відправили на розгляд до Верховної Ради.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

В одному законопроєкті йдеться про методологію нарахування в іншому йдеться про базові розміри штрафів соціальних виплат і доплат. У документах все було розписано.
Як відомо з першого липня розмір прожиткового мінімуму становить 2 294 гривні, а з першого грудня він зросте до 2 393 гривень.

Крім того, для кожної категорії громадян розмір прожиткового мінімуму різний. Наприклад, для дітей до 6 років з грудня він складе 2 100 гривень, для дітей від 6 до 18 років з грудня розмір досягне 2 618 гривень, для працездатних осіб — 2 481 гривні, а особи, які втратили працездатність будуть отримувати 1 934 гривні з першого грудня.

Нещодавно писав Новинар, що деяка категорія українських пенсіонерів отримає підвищені виплати.

Також розповідав Новинар, що в Україні мають намір повернути обов'язковий техогляд, які авто можуть його не пройти.

Ще Новинар повідомляв, що українським пенсіонерам розповіли у кого з першого грудня пенсії будуть більше.