На які доплати та пенсійні виплати можуть розраховувати пенсіонери наступного року

В уряді в черговий раз заговорили про підвищення пенсійних виплат, які будуть здійснюватися в кілька етапів. Однак, на підвищення можуть розраховувати не всі пенсіонери. Інформацією ділиться інформаційний портал На пенсії.

У Кабміні прийняли важливу постанову, згідно з якою виплати деякої категорії пенсіонерів підвищать. У планах в уряду підвищити якість життя громадян похилого віку.

Згідно з постановою, громадянам у віці 70-75 років з першого жовтня наступного року мають намір встановити надбавку до пенсійних виплат, яка складе 300 гривень. Єдине обмеження для даних надбавок - це пенсії, розмір яких перевищує 10 340,35 гривні.

У громадян похилого віку, які переступили рубіж в 70 років, загальний розмір пенсії з першого жовтня наступного року, повинен буде становити 3 000 гривень, якщо у пенсіонерів за плечима є необхідний стаж.

Якщо ж немає необхідного стажу, то пенсійні виплати будуть менше. Наприклад, у жінки старше 70 років за плечима є 29 стажу замість 30, то розмір її пенсії складе 2 900 гривень, якщо стажу 28 років, то пенсія складе не менше 2 800 гривень.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

З першого грудня 2022 року у пенсіонерів молодше 70 років і наявним стажем від 35 років для чоловіків і 30 років для жінок, загальний розмір пенсійних виплат повинен становити не менше 2 500 гривень. Але на доплату зможуть розраховувати лише ті пенсіонери, які не працюють. Доплата буде встановлена в розмірі, пропорційному наявному стажу виходячи їх розміру пенсії.

Ще одне підвищення стосуватиметься жінок, які народилися в період з 1 січня по 31 грудня 1962 року. Вони можуть розраховувати на 9% надбавку в залежності від основного розміру їх пенсійних виплат.

Нещодавно розповідав Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на цибулю.

Також писав Новинар, що названі категорії українок, які можуть відправитися на заслужених відпочинок у віці 40 років.

Ще Новинар повідомляв, що наступного року українським пенсіонерам п'ять разів підіймуть пенсії.