З першого листопада набудуть чинності зміни в правилах дорожнього руху

З першого дня останнього осіннього місяця змінитися розмітка, правила зупинки та стоянки, дорожні знаки, а також з'являться діагональні пішохідні переходи, загальні дороги для автомобілів та велосипедів, і нова класифікація доріг. Дані нововведення вже затверджені Кабміном. Інформацією ділиться Тудей.

Згідно з інформацією, серед переліку запропонованих змін, найбільш спірним є обмеження швидкості за межами населених пунктів, які регулюються шириною дорожньої розмітки.

Водіям буде заборонено пересування зі швидкістю 110 км/год, в тому випадку, якщо елемент дороги, який розділяє дорожні потоки протилежних напрямків, не виділений розміткою 1.2.

Крім того, з першого листопада з'явиться ще один тип автомобільної дороги під назвою «територіальний». На сьогодні автомобільні дороги діляться на міжнародні, національні та регіональні.

Також зміни торкнутися і дорожніх знаків. З першого листопада текст на знаках буде з великої літери, з'явитися новий вид стрілок, а ось річки або центр населеного пункту буде позначатися європейськими символами.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Очікується і нове позначення діагональних пішохідних переходів, Нова табличка для острівців безпеки і нові знаки та таблички до дорожніх знаків для розвитку інфраструктури велосипедів.

Водіям варто приготуватися і до нових знаків, які будуть встановлені вже зовсім скоро. Знаки означатимуть, наприклад, початок або кінець велосипедної доріжки, рух зазначених транспортних засобів заборонено та інше.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, який комунальний тариф знизили і за що тепер будемо платити менше.

Також розповідав Новинар, що ходять чутки про випуск нової української моделі автомобіля під назвою "Одеса", виробництвом якої займеться АвтоЗАЗ.

Ще писав Новинар, що в Україні мають намір повернути обов'язковий техогляд, названі автомобілі, які не зможуть його пройти.