МОЗ назвало умови, за яких в Україні введуть повний локдаун

В Україні стрімко поширюється коронавірусна інфекція і деякі регіони вже знаходяться в "червоній" карантинній зоні. У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що в нашій країні можуть ввести повний локдаун у тому випадку, коли всі області виявляться в «червоній» зоні карантину. Станом на 26 жовтня ще три регіони знаходяться на порозі «червоної» карантинної зони. Про це повідомив Віктор Ляшко в ефірі програми "Свобода слова".

Глава МОЗ повідомив, що потрібно зробити все можливе, щоб уникнути введення жорстких карантинних обмежень. Локдаун введуть лише тоді, коли всі регіони увійдуть в «червону» зону карантину.

Також Віктор Ляшко повідомив, що на цей час на порозі «червоної» карантинної зони опинилася Львівщина, Житомирщина і Луганщина. Кількість хворих зростає з кожним новим днем і б'є всі рекорди.

26 жовтня в "червоній" зоні опинилися вісім регіонів. Небезпечна карантинна ситуація спостерігається в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій Одеській, Сумській, Рівненській, Херсонській та Миколаївській областях.

Секретар Ради нацбезпеки й оборони зазначає, що в уряді поки не бачать потреби вводить країну в повний локдаун з усіма його жорсткими карантинними обмеженнями. Разом з тим карантинні обмеження будуть і далі діяти для нормалізації ситуації з епідемією.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Прем'єр-міністр повідомляє, що українцям потрібно масово вакцинуватися, для того, щоб уникнути локдауну, який своєю чергою негативно відіб'ється на економічній ситуації в країні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні стрімко зростають ціни на тарифи та продукти харчування, а тепер у столиці планують підняти плату за проїзд у комунальному транспорті, названо причину.

Також писав Новинар, що деяку категорію пасажирів не пустять в поїзд без певних документів. 

Ще розповідав Новинар, що в супермаркетах столиці посилили карантинні обмеження, що стали перевіряти.