АвтоЗАЗ втратив можливість добре підзаробити на випуску нового автомобіля «Одеса»

Нещодавно Мережу сколихнула новина про випуск нової моделі кросовера під назвою "Одеса". Фейкова новина породила неймовірний ажіотаж і попит на такий автомобіль досяг неймовірних висот. Українці навіть не злякали ціни, яка сягала 500 000 гривень. Варто відзначити, що це б поліпшило фінансові справи АвтоЗАЗу і прибуток був не маленьким. Інформацією ділиться Обозреватель.

Засновник інвестиційного фонду Fison Дмитро Томчук на своїй сторінці соціальної мережі Facebook зазначає, що багато українців захотіли б придбати собі таку модель і навіть були готові в такі важкі часи зробити дорогу покупку.

Якби Запорізький автомобілебудівний завод почав би випускати нову модель "Одеса", то він би безсумнівно поправив своє становище, а продажі б досягли величезних висот.

Варто нагадати, що в мережі пройшов слух, що АвтоЗАЗ планує випускати українську версію китайського компактного кросовера Besturn T77 і дали б йому назву «Одеса».

Під капотом нової моделі повинен був розміщуватися 1,5-літровий турбований мотор з потужністю 160 кінських сил. Також в кросовері була б шестиступенева механічна коробка передач або ж робот з 7-ма «швидкостями».

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Також в українській версії автомобіля була б величезна решітка радіатора спереду, світлодіодне освітлення і колеса діаметр яких досягав би 17-19 дюймів.

У салоні мали намір поставити цифрову електронну панель приладів, мультимедійну систему, а також двозонний клімат-контроль, Панорамний дах і круговий огляд.

Згідно з чутками нова українська модель повинна була побачити світ в кінці року. Однак АвтоЗАЗ в жовтні офіційно заявив що ніякої нової моделі "Одеса" випускати не має наміру.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні мають намір повернути обов'язковий техогляд з наступного року які авто не зможуть його пройти.

Також розповідав Новинар, що українці можуть отримати грошову винагороду за зйомку порушень правил дорожнього руху.

Ще писав Новинар, що українцям повідомили за які дорожні порушення їм загрожує штраф.