В уряді затвердили зміни щодо міжобласних перевезень автомобільним транспортом

Під час засідання Кабміну, яке відбулося 20 жовтня, було прийнято рішення, що відповідальність за наявність сертифіката про вакцинацію або ж негативного результату на коронавірусну інфекцію під час пересування автомобільним транспортом між областями, лягає на плечі пасажирів. Винятком є легкові автомобілі. Дана інформація була розміщена на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я.

Зміни який були внесені до постанови перекладають всю відповідальність за наявність сертифіката або негативного тесту, на плечі пасажирів, а не на водіїв автомобільного транспорту.

Дані правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень міжрегіональних і міжнародних напрямків. А ось на перевезення легковими автомобілями, якщо в салоні розміщено не більше п'яти пасажирів, без урахування дітей до 14 років, дані зміни не поширюються. Крім того, дозволяється більша кількість пасажирів, якщо всі вони з однієї сім'ї.

Разом з тим перевізники зобов'язані повідомити пасажирам про необхідність мати при собі документ про вакцинацію або ж тест з негативним результатом тесту.

Що ж стосується перевезень залізничним транспортом або авіатранспортом, то вся відповідальність про наявність потрібних документів лежить на перевізнику. Як і раніше, вимоги про наявність "ковідних" документів не поширюється на неповнолітніх.

Популярні статті зараз

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Якщо ж громадяни знехтували даними вимогами та вирушили в дорогу без потрібних документів, їм загрожує штраф у розмірі від 17 000 до 34 000 гривень.

Варто нагадати, що з 21 жовтня набули чинності нові правила перевезення пасажирів на всіх видах транспорту в «жовтих» і «червоних» карантинних зонах.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в столиці України планують підняти ціни на проїзд у комунальному транспорті, з чим це пов'язано.

Також розповідав Новинар, що у Верховній Раді повідомили, чи будуть вводити повний локдаун в країні.

Ще писав Новинар, що деяку категорію українців можуть не пустити в поїзд.