В Україні водії можуть позбутися водійських посвідчень за перевищення швидкості

Народні обранці мають намір посилити відповідальність за перевищення швидкісного режиму в населених пунктах. Тепер же любителі швидкої їзди за перевищення швидкості можуть позбутися прав. Інформацією ділиться Фокус.

В Україні почастішали випадки аварій на дорогах в результаті яких гинуть люди. Уряд всіма силами намагається знизити кількість ДТП і вводить більш високі штрафи за порушення ПДР, а тепер мають намір посилити відповідальність за перевищення швидкісного режиму в населених пунктах, в результаті чого любителі швидкої їзди можуть позбутися водійських посвідчень.

Даний законопроєкт підготувала група народних обранців з декількох партій. У документі пропонують посилити відповідальність за перевищення швидкості саме в населених пунктах.

На сьогодні за перевищення швидкості на 20-50 км/год загрожує адміністративне покарання, незважаючи на те, де було зафіксовано порушення — в населеному пункті або за його межами.

Виходячи із запропонованого законопроєкту за перевищення швидкості в населеному пункті на 30 км/год загрожує штраф у розмірі 1 700 гривень, тобто 1 000 неоподатковуваних мінімумів.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

За перевищення швидкісного режиму на 50 км/год і більше в населеному пункті водії можуть позбутися водійських посвідчень і права керувати транспортним засобом терміном від 3 до 6 місяців.

А ось за перевищення швидкості на 70 км/год водії можуть втратити право керувати транспортним засобом терміном від 6 місяців до одного року.

Варто нагадати, що на цей час штраф за перевищення швидкісного режиму на 20 км/год становить 340 гривень, на 50 км/год — 1 700 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні з приходом 2022 року мають намір повернути обов'язковий техогляд, названі автомобілі які його не пройдуть.

Також писав Новинар, що в нашій країні зростуть ціни на спиртні напої, що буде коштувати найдорожче.

Ще Новинар повідомляв, що українцям розповіли за що доведеться заплатити величезний штраф.