Деяка категорія українців за блакитне паливо платитиме менше

У Кабінеті Міністрів прийняли рішення знизити ціну на блакитне паливо для тих українців, які залишилися без постачальника газу. Для даної категорії населення встановлена ціна на рівні 7,96 гривні за один кубометр, замість 16,56 грн/куб. Інформацією ділиться Оглядач.

Згідно з інформацією, дану категорію споживачів блакитним паливом буде забезпечувати "Нафтогаз" безпосередньо, як постачальник останньої надії. У постанові йдеться, що така вартість газу буде встановлена заднім числом і почне свою дію з першого жовтня по тридцять перше листопада поточного року.

Завдяки даному рішенню українці, яких блакитним паливом забезпечує постачальник останньої надії, отримають платіжки зі зниженим тарифом у листопаді та грудні.

Варто зазначити, що даний тариф стосуватиметься лише фізичних осіб. бюджетні установи, а також заклади охорони здоров'я платитимуть повну вартість, тобто по 16,8 гривні за один куб з урахуванням ПДВ.

До слова, компанія "Нафтогаз" буде постачальником останньої надії лише 60 днів. Якщо ж протягом даного терміну споживачі не зможуть знайти нового постачальника, то він може і зовсім залишитися без газу.

Популярні статті зараз

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Як відомо, постачальник останньої надії здійснює свої послуги населенню лише в певних випадках.

Наприклад, якщо вони залишилися без Постачальника блакитного палива у зв'язку з банкрутством, закінченням або скасуванням ліцензії. Таким чином до ПОН переходять всі споживачі в автоматичному режимі, якщо постачальники стали банкрутами. У поточному році таких постачальників налічується 600 000.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям не варто розраховувати на пільги на електроенергію, в поточному році близько 60 тисячі українців їх позбулися.

Також писав Новинар, що в компанії "Нафтогаз" назвали категорію споживачів для яких тариф на блакитне паливо буде знижений в три рази.

Ще Новинар повідомляв, що українцям назвали причину подорожчання продуктів харчування.