Українцям розповіли, якою буде вартість електроенергії наступного року

У нашій країні стартуючи з нового 2022 року, мають намір перерахувати тариф на електроенергію для побутових споживачів. Вартість буде наближена до ринкового показника. Фахівці відзначають, що вартість може зрости в три рази. Нові тарифи очікують громадян вже після закінчення опалювального сезону. Інформацією ділиться Факт.

Всі ми знаємо, що опалювальний сезон в Україні стартує з середини жовтня і триває до середини квітня. Разом з тим для зручного розрахунку опалювальний сезон заведено вважати з початку жовтня по кінець квітня. Таким чином, з травня населення, буде платити за струм згідно з новими тарифами.

Українців ще з весни поточного року попереджали про перегляд тарифу на електроенергію. Скільки б не говорили про підвищення цін на струм, проте в уряді знизило тариф на струм з 1,68 гривні до 1,44 гривні. Разом з тим українці, які спалюють понад 250 кВт\год електроенергії на місяць, платитимуть 1,68 гривні.

Експерти запевняють, що таку низьку вартість електроенергії в уряді не зможуть утримувати дуже довго. На це вплинуть міжнародні кредитори та й самі виробники струму, які в даному випадку будуть терпіти лише збитки. Реальна вартість кВт\год електроенергії в нашій країні становить 4,5-4,85 гривні.

Таким чином, щоб не працювати собі в збиток, тариф на струм для населення повинен бути хоча б в три рази вище. Саме таку вартість, тобто майже 4 гривні за кВт\год, уряд має намір ввести після закінчення опалювального сезону.

Популярні статті зараз

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

Все новости

Трохи пізніше тариф знову будуть підвищувати, у зв'язку з тим, що в нашій країні планують добудувати ще два атомних енергоблоки, а за те доведеться заплатити кругленьку суму. Тому в результаті підвищення вартості струму, з'являться гроші на будівництво енергоблоку.

Нещодавно розповідав Новинар, що облгази мають намір підняти ціни на транспортування блакитного палива.

Також повідомляв Новинар, що з першого листопада набудуть чинності деякі зміни в ПДР.

Ще Новинар писав, що Міністерство охорони здоров'я назвало причину, по якій в Україні введуть повний локдаун.