Ціна на яловичину в Україні досягла 400 гривень

У нашій країні стрімко зростають ціни на житлово-комунальні послуги та популярні продукти харчування. В Україні майже на 90% знизилося виробництво яловичини, що призвело до подорожчання даного продукту. На сьогодні неможливо передбачити, чи будуть в нашій країні виробляти м'ясо яловичини. Інформацією ділиться Український клуб аграрного бізнесу.

Вартість яловичого м'яса на внутрішньому ринку досягла 300-400 гривень за один кілограм. Варто відзначити, що не кожен споживач зможе дозволити собі таку покупку і більшість споживачів змушені купувати дешеві продукти харчування.

На подорожчання м'яса яловичини вплинула ситуація з виробництвом, яка майже зупинена. Кількість рогатої худоби в Україні скоротилася майже на 88% за роки незалежності країни. А з початку 2021 року виробництво знизилося на 6,7%.

З кожним роком кількість рогатої худоби стрімко скорочується, у зв'язку з чим неможливо говорити про функціонування даної відрости надалі.

Скорочення обсягів виробництва яловичого м'яса вже призвело до того, що м'ясо рогатої худоби в раціоні пересічних споживачів займає всього 15%. За межі країни - в Казахстан, Китай і Білорусь було направлено близько 11 000 тонн яловичини. Також українську яловичину імпортують в Америку, Литву та Австрію в обсягах близько 10,7 тисячі тонн.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що Міністерстві охорони здоров'я назвали причину, через яку в Україні можуть ввести повний локдаун.

Також розповідав Новинар, що в Україні стрімко зметнуть ціни на алкогольні напої та за що тепер доведеться найбільше.

Ще писав Новинар, що на українських ринках продають не Справжню оливкову олію, а фальсифікат, який створюють з соняшникової олії та хімічних речовин.