Названо категорію українських пенсіонерів, хто до кінця поточного року може розраховувати на доплати до пенсій за вислугою років

У нашій країні до кінця поточного року будуть нараховані добавки до пенсійних виплат за вислугу років, але лише для певної категорії українців. Іншим пенсіонерам доведеться трохи почекати ще. Інформацією ділиться Today.

Перерахунок пенсійних виплат до кінця 2021 року, торкнеться більшу частину співробітників бюджетної сфери. На надбавку до пенсійних виплат найближчим часом можуть розраховувати медичні працівники, державні службовці, педагоги та інші, хто вже вийшов на заслужений відпочинок і за плечима мають необхідний страховий стаж.

Для того, щоб дізнатися про розмір нарахування, потрібно застосувати формулу. Для цього середню суму окладу потрібно помножити на відсоток надбавки за вислугу років і таким чином, можна отримати суму надбавки.

У Пенсійному фонді зазначають, що громадяни похилого віку бюджетної сфери, які продовжили працювати після досягнення пенсійного віку, не отримають надбавки за вислугу років.

У Пенсійному фонді повідомляють, якщо українцю призначені пенсійні виплати за вислугу років, але надалі він відправився на роботу, хоч за основним місцем роботу, або ж за сумісництвом, на посаду, яка дає право на пенсію за вислугу років, він не зможе розраховувати на продовження пенсійних виплат за вислугу років.

Популярні статті зараз

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Не приміряйте чужих речей. Велике свято 30 листопада, головні заборони

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що протягом року українським пенсіонерам не один раз підвищували пенсійні виплати стало відомо, хто може розраховувати на надбавки з першого грудня.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповіли на які надбавки та доплати вони можуть розраховувати в наступному році.

Ще писав Новинар, що в Кабінеті Міністрів зробили важлива Заява щодо накопичувальної системи пенсій, що потрібно знати.