Курс американського долара здивувала українців, якою буде вартість іноземної валюти в листопаді

Вартість долара в жовтні опустилася до рекордно низьких цін і за один американський долар ціна була встановлена на рівні 26,2 гривні. Дана ситуація продемонструвала несподіваний поворот для валютного ринку. Завжди в осінній період іноземна валюта лише зростає в ціні, проте поточний рік став винятком. Що ж буде з курсом в останньому осінньому місяці розповідає Обозреватель.

Передбачити подальшу долю американської валюти всіляко намагаються експерти, проте їх думки розходяться. Одні впевнені в подальшій девальвації, інші запевняють, що вартість підніметься до 27,4 гривні.

Згідно з інформацією, не варто очікувати зміни ситуації на валютному ринку. Американська валюта продовжить коливатися в межах чинних позначок або ж трохи знизиться в ціні. Також експерт запевняє, що курс утримується завдяки хорошому торговому балансу, що зберігся з минулого року.

Крім того, на курс іноземної валюти вплинуть рекордні обсяги експорту, підвищення вартості блакитного палива на європейському ринку, низький дефіцит торгового балансу і високий експортний прибуток аграріїв.

Також фахівці відзначають, що на курс значно вплине висока вартість блакитного палива і підвищення тарифів на енергоносії. Їх підвищення негативно позначається на платіжному балансі.

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Відзначається, що в Україні ситуація збалансована і критичних коливань в курсі долара фахівці не прогнозують.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що фахівці повідомили про фальсифікацію оливкової олії і що в Україні справжнього масла практично немає, а також розповіли з чого його виробляють.

Також розповідав Новинар, що в нашій країні мають намір в черговий раз переглянути тарифи на електроенергію і підняти її вартість в рази.

Ще писав Новинар, що вартість м'яса яловичини в Україні піднялася до рекордно високої ціни - близько 400 гривень за кіло.