Для субсидіантів приготували новий вид перевірок, стало відомо яке покарання загрожує недобросовісним громадянам

В Україні дуже багато громадян не можуть оплатити рахунки за житлово-комунальні послуги, в результаті чого розраховують на допомогу від держави. Але є і недобросовісні громадяни, у зв'язку з чим ввели суворий відбір субсидіантів. Тепер же одержувачів допомоги від держави перевірятимуть в автоматичному режимі. Інформацією ділиться Обозреватель.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомляє, що під час заповнення документів всі субсидіанти надають правдиву інформацію про свої доходи та лише 7% пишуть не правду. Переважно українці знають, що всі дані про них будуть перевірені, тому намагаються в документах писати правдиву інформацію і вказувати про свої чесні доходи.

Найчастіше в декларації українці не вказують на покупки, які обійшлися їм більш ніж в 50 000 гривень. Однак і ця інформація з часом спливає, тому замовчувати про це не варто.

Мінфін ще з 2016 року займається перевірками заявок на отримання субсидій. Раніше вся інформація направлялася до органів соціального захисту, які ходили по домівках і перевіряли умови проживання, наявність дорогих речей тощо.

Зовсім скоро перевіркою займатиметься національна соціальна Сервісна служба. Відзначається, що співробітники не ходитимуть по домівках, а будуть здійснювати перевірки за допомогою ризик-орієнтовного підходу.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Варто нагадати, що з приходом 1 січня 2022 року в нашій країні набере чинності новий законопроєкт, згідно з яким субсидіантів будуть ретельно перевіряти і їм не вдасться приховати «сірі» доходи, рахунки у фінансових установах, поїздки за межі країни та дорогі покупки. Таких громадян відсторонять від отримання субсидій

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українці у яких є борги по комунальних платежах можуть розраховувати на субсидію, що для цього потрібно зробити.

Також розповідав Новинар, що пенсіонера повідомили які доплати і пенсійні виплати їх очікують з приходом 2022 року.

Ще писав Новинар, що названа причина чому 600 тисяч українців позбулися пільг на електроенергію.