Мер Києва повідомив про "червону" зону і як працюватиме транспорт, школи та громадські місця

Під час термінового брифінгу мера Києва Віталія Кличка, який відбувся 28 жовтня поточного року, стало відомо, чи виявиться столиця у "червоній" карантинній зоні і як працюватиме транспорт, школи та громадські місця.

В Україні стрімко поширюється коронавірусна інфекція і кількість хворих б'є всі рекорди. Мер столиці зазначає, що в Києві кількість хворих щодня досягає близько тисячі осіб. Деякі лікарні заповнені на 100%.

Віталій Кличко повідомляє, що заповненість лікарняних ліжок у столиці досягла 66%, а це вже критерій для «червоної» зони. Рішення про віднесення регіону до "червоної" зони лежить на плечах Державної комісії з надзвичайної ситуації.

У столиці вводять жорсткі карантинні обмеження. Тепер же громадяни, які мають при собі сертифікат про вакцинацію або негативні ПЛР-тести можуть скуштувати місця громадського харчування, готелі, ресторани, спортивні зали, фітнес-центри, заклади соціального захисту, проводити масові заходи та відвідувати ТРЦ.

Школярі після канікул за парти також не сядуть. Навчальний процес продовжитися в дистанційному режимі. Це стосується всіх учнів як перших, так одинадцятих класів. У такому режимі школи працюватимуть до поліпшення епідемічної ситуації в регіоні.

Популярні статті зараз

Не можна давати в борг 5 грудня – велике церковне свято, що заборонено

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Все новости

Що ж стосується дитячих садків, то вони продовжать свою роботи, дотримуючись правил "червоної" карантинної зони та лише в тому випадку якщо 100% працівників вакциновані.

Громадський транспорт закривати не мають наміру, однак користуватися ним зможуть лише ті громадяни, які мають сертифікат або негативний результат ПЛР-тесту.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в уряді затвердили деякі зміни щодо міжобласних перевезень.

Також розповідав Новинар, що Міністерство охорони здоров'я назвало причину, по якій в країни введуть повний локдаун.

Ще писав Новинар, що столиці мають намір підняти вартість проїзду на комунальному транспорті.