В Україні стрімко падають ціни на річний тариф по газу, фахівці пояснили чому

Українці завмерли в очікуванні та стежать за будь-якою інформацією щодо тарифу на блакитне паливо. Як стало відомо, деякі постачальники блакитного палива знизили свої річні тарифи. Для споживачів дана інформація стала приємною звісткою. Фахівці розповіли в чому причина. Інформацією ділиться 24tv.ua.

Виходячи з умов річного тарифу на блакитне паливо, який був прийнятий ще з першого травня поточного року по тридцяте квітня наступного року, вартість блакитного палива ніяк не може підвищуватися. А ось на зниження ціни це жодним чином не впливає. Варто відзначити, що на зниження ціни ніхто і не розраховував.

Деяким постачальникам вдалося знизити ціну на газ, завдяки тому, що стали членами балансуючої групи «Нафтогазу». Таким чином вони отримали можливість купувати блакитне паливо за ціною 7,42 гривні на куб.

Раніше такої можливості не надавалося, і компанії були змушені купувати газ в три рази дорожче у перекупників. В результаті чого і вартість за транспортування були високими. На цей час вони можуть дозволити знизити тариф, щоб стати повноцінним конкурентом на газовому ринку.

Згідно з інформацією, найдешевший тариф пропонує компанія ETG.UA - 7,799 гривні за куб, а на другому місці розташувалася компанія Агросинтех Трейдинг — 7,80 гривні.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

А ось найвищу ціну пропонують Житомирська та Херсонська обласні енергопостачальні компанії, які за один кубометр встановили ціну на рівні 13,5 гривні.

Варто зазначити, що даний тариф діятиме лише до кінця опалювального сезону, а з приходом 2022 року тариф переглядатимуть.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили, що з приходом 2022 року мають намір переглянути тариф на електроенергію, скільки будемо платити.

Також повідомляв Новинар, що деякі категорії громадян знизили тариф на блакитне паливо, хто виявився щасливчиком.

Ще ділився Новинар, що з першого листопада набудуть чинності деякі зміни в правилах дорожнього руху.