Експерти розповіли, що буде з курсом американської валюти та порадили робити фінансовий запас

Курс долара за останні місяці досяг рекордно низьких позначок. Однак фахівці запевняють, що незабаром ситуація зміниться, у зв'язку з девальвацією української валюти. Процес падіння гривні прискоритися до кінця поточного року, тому можна зараз задуматися про покупку американської валюти, хто збирає гроші на велику покупку. Інформацією ділиться Сьогодні.

Зі стартом минулого тижня американська валюта почала зміцнювати свої позиції, таким чином давши підстави аналітикам говорити про те, що курс незабаром повернеться до колишніх позицій. Однак з середи курс американського долара знову почав знижуватися і за пару днів повернувся до вихідної позиції.

Фахівці відзначають, що на дану ситуацію вплинуло два фактори — це вихід Національного банку на валютний ринок з продажем американської валюти та вдалий продаж цінних паперів, які Міністерство фінансів продало на 17 мільярдів гривень. Дані фактори вплинули на зміцнення української валюти та зниження вартості долара.

При цьому великих покупців американської валюти, які могли б підвищити попит на іноземну валюту і вплинути на її зростання, не спостерігалося.

Фінансові аналітики запевняють, що з приходом останнього осіннього місяця ніщо не повинно вплинути на зміцнення гривні, тому експерти радять громадянам, які тримають короткострокові вклади в українській валюті, не поспішати їх знімати, вони як і раніше принесуть дохід. А ось українці, які збирають гроші на дорогі покупки можуть скуповувати долари, адже нижче ціни на них вже не буде.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

На цей час на фінансовому ринку встановилася хитка ситуація, яка в будь-яку хвилину може обернутися девальвацією гривні, у зв'язку з чим вартість долара буде лише зростати.

Нещодавно розповідав Новинар, що експерти повідомили про курс долара в листопаді.

Також повідомляв Новинар, що мер Києва Віталій Кличко розповів, чи буде столиця в "червоній" зоні карантину і як працюватиме транспорт, школи та ін.

Ще писав Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на яловиче м'ясо.