Синоптики розповіли, якою буде погода 2 листопада поточного року

Жовтень порадував українців теплими та сонячними днями й на зміну йому прийшов останній осінній місяць. Синоптики повідомили, що приготував день 2 листопада. Прогноз був опублікований на сайті Укргідрометцентру.

У день 2 листопада на Заході України температура коливатиметься в межах +8...+11 градусів вдень, а ось до ночі температура знизиться до -1...+4 градусів. Вітер південно-східний 5-10 м/с, істотних опадів синоптики не обіцяють.

У східних регіонах денна температура повітря складе +7...+13 градусів, а ось вночі стовпчики градусників опустяться до +2...+8 градусів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Вночі без істотних опадів, а вдень очікується дощ.

На півдні країні вдень повітря прогріється до +11...+ 15 градусів. У нічний час температура знизиться до +5...+9 градусів. Очікується південно-східний вітер 5-10 м/с. У нічний і денний час очікуються опади.

У центральних регіонах температура коливатиметься в межах +8...+11 градусів, а ось вночі +3...+7 градусів. Вітер південно-східний 5-10 м/с, істотних опадів не віщується.

Популярні статті зараз

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

У північних регіонах стовпчики градусників досягнуть відміток + 7...+10 градусів вдень і +2...+5 градусів вночі. Можливий південно-східний вітер 5-10 м/с. Дощів синоптики не обіцяють.

У столиці України 2 листопада повітря прогріється до +8...+10 градусів, а вночі стовпчики градусників опустяться до +3...+5 градусів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. День буде сухим і істотних опадів не прогнозують.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 1 листопада поточного року.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли про подорожчання молока і молочних продуктів, фахівці назвали причину подорожчання.

Ще ділився Новинар прогнозом погоди і повідомляла, якою буде погода в перший день останнього осіннього місяця.