Мобільна компанія "Київстар" заявила про припинення дії багатьох тарифних планів

Лідери мобільного зв'язку всіляко намагаються примножити кількість своїх клієнтів і пропонують їм вигідні тарифи та пропозиції. Як стало відомо, Київстар вже з третього листопада запустить нові плани, з так званими «суперсилами». Інформація була розміщена на офіційному сайті компанія.

Завдяки новим пропозиціям, клієнти зможуть підібрати до свого основного пакета додаткові сервіси, які їм захочеться. Скористатися даними пропозиціями зможуть як бізнес-клієнти, так і звичайні контрактні абоненти.

Однак разом з тим, багато тарифних планів, припиняють свою дію, якими донині користуються абоненти.

Тепер для бізнес-клієнтів будуть недоступні тарифні плани такі як: простий, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+.

Контрактні клієнти позбудуться можливості користуватися такими тарифними планами такими як: Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+, Київстар 4G, Business.

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Варто відзначити, що всі ці тарифи не припинять свою дію одномоментно. Вони будуть діяти для клієнтів, які ними користуються. Що ж стосується нових абонентів, то вони не зможуть підключити собі перераховані тарифні плани.

Більш детальна інформація про нові тарифні пропозиції в компанії з'явиться трохи пізніше.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що курс американського долара здивувала своїми рекордно низькими цінами, фахівці розповіли, що буде з курсом в останньому осінньому місяці.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили, якою може бути вартість електроенергії в майбутньому році і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що в Україні мають намір переглянути тарифи на електроенергію і в планах підняти вартість струму.