Стало відомо, хто з не вакцинованих співробітників може позбутися не тільки грошей

Як стало відомо, що вже з 8 листопада всіх не вакцинованих працівників, для яких МОЗ було встановлено обов'язкову вакцинацію, будуть усувати від роботи. Зазначається, що оприлюднені відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України за №1236 були на порталі уряду. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі ukrinform.

Потрібно обов'язково забезпечити керівникам, всім працівникам державних органів наступне:

  • Контролювати вакцинацію тих працівників, які входять до списку МОЗ і повинні обов'язково бути щеплені від коронавірусу.
  • Усувати від роботи тих співробітників, які не щеплені, проте входять в список тих, хто повинен бути обов'язково вакцинований. Якщо ж у цих працівників є протипоказання до вакцинації, то обов'язково надати документи, що підтверджують це факт. Тобто, це має бути медичний висновок про те, що у людини є протипоказання до вакцинації.

Однак, варто підкреслити, що тим працівникам, які відсторонені від виконання своїх обов'язків у зв'язку з відсутністю вакцинації з медичних причин, а саме якщо у них є протипоказання до вакцинації, підтверджені медичним висновком, оплата все ж збережеться.

Перед відстороненням співробітника, держпрацівника або керівника, зобов'язані довести до відома про те, що згідно з наказом той відсторонюється від своєї роботи. А ось термін, на який даний працівник був відсторонений, встановлюється індивідуально, в залежності від обумовлених причин і їх усунення.

Важливо відзначити, що чинності набирає ця вимога вже з 8 листопада, поточного року.

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

$1500 за монету: у мережі показали рідкісну копійку, яку знайшли на горищі. Фото

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Тому, щоб не позбутися заробітної плати, всі працівники, які входять до списку обов'язково вакцинованих згідно з МОЗ, повинні або надати документ про те, що їм вакцинація протипоказана, або ж вакцинуватися і підтвердити це спеціальними документами.

Нещодавно розповідав Новинар, що експерти повідомили про курс долара в листопаді.

Також повідомляв Новинар, що мер Києва Віталій Кличко розповів, чи буде столиця в "червоній" зоні карантину і як працюватиме транспорт, школи та ін.

Ще писав Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на яловиче м'ясо.