Українцям розповіли, хто зможе розраховувати на пенсійні виплати, а хто ні

З кожним роком в Україні стає все менше і менше тих українців, які зможуть вийти на свій заслужений відпочинок по досягненню ними 60-річного віку, оскільки залежать пенсійні виплати від страхового стажу. Тому, якщо його не достатньо, то таким громадянам ще доведеться якийсь час попрацювати, щоб його потім вистачало. Крім того, важливо розуміти, що українці, у яких недостатньо страхового стажу не зможуть розраховувати навіть на мінімальні виплати. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі napensii.

Тому, щоб вийти на свій заслужений відпочинок в поточному році, всім українцям пенсійного віку, а точніше в 60 років, необхідно мати страховий стаж не менше 28 років. Однак з наступного року такого страхового стажу буде замало, оскільки для виходу на пенсію у 2022 році необхідно вже буде мати за плечима 29 років страхового стажу.

На заслужений відпочинок у 2022 році зможуть вийти українці таким чином:

  • У 60-річному віці в тому випадку, коли у них є за спиною страхового стажу не менше ніж 29 років.
  • У 63 роки вийдуть на пенсію ті українці, у яких є від 19 і до 29 років страхового стажу.
  • У 65 років на заслужений відпочинок зможуть вийти ті громадяни, у яких є страхового стажу від 15 і до 19 років.

Однак взагалі на пенсійні виплати не зможуть розраховувати ті українці, у яких немає 15 років страхового стажу. Крім того, такі українці зможуть отримувати не пенсію, а від держави соціальну допомогу, і то по досягненню ними 65-річного віку.

Популярні статті зараз

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Відзначається, що на сьогодні розмір таких соціальних виплат становить всього лише 1 854 гривні, тобто, він навіть не перевищує мінімального прожиткового мінімуму. У зв'язку з цим, можна зробити висновок, що від страхового стажу залежить не тільки розмір пенсійних виплат, а й взагалі її наявність.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що курс американського долара здивувала своїми рекордно низькими цінами, фахівці розповіли, що буде з курсом в останньому осінньому місяці.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили, якою може бути вартість електроенергії в майбутньому році та до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що в Україні мають намір переглянути тарифи на електроенергію і в планах підняти вартість струму.