Українці можуть позбутися електроенергії та блакитного палива у зв'язку зі скороченням поставок вугілля з Росії

Днями сусідня країна відмовилася постачати до нас електроенергію та енергетичне вугілля. Це може призвести до нестачі палива для українців, в результаті чого можуть стартувати віялові відключення електроенергії, як було в дев'яностих роках. Інформацією ділиться Главред.

На цей час вугілля на теплоелектростанціях України критично не вистачає. Відзначається, що минулого року, в такий же час його було в чотири рази більше, ніж сьогодні.

Міністерство енергетики повідомляє, що останній тиждень жовтня стартував із запасом 0,71 мільйона тонн вугілля, хоча норма затверджена на рівні 2,95 мільйона тонн.

У зв'язку зі сформованою ситуацією не можна виключити повномасштабну енергетичну кризу, під час якої будуть відключати електроенергію. Відзначається, що достатньої кількості вугілля неможливо привезти більше ні звідки, крім як не з Росії.

Щоб запобігти газовій катастрофі, НКРЕКП зняла заборону на імпорт струму з Білорусі з першого листопада і стартуючи з листопада імпортувати вугілля з Польщі, Казахстану і ПАР. Крім того, Україна продовжує переговори про постачання з Америкою.

Популярні статті зараз

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Зі струмом ситуація теж вельми плачевна. Якщо не буде поставок з Росії, Білорусі, то наша країна може опинитися в непростій ситуації, коли доведеться віялово відключати електрику.

В результаті цього постраждає економіка і в першу чергу удар припаде по промисловій, крім водоканалів, підприємств, адже це може призвести до аварій.

Також постраждає малий і середній бізнес і прості споживачі. Варто відзначити, що більшість українців в опалювальний сезон "гріють" свої будинки за допомогою електроопалення.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що 600 тисяч українців позбулися пільг на електроенергію, названа причина.

Також розповідав Новинар, що буде з цінами на струм з приходом 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що з першого листопада набули чинності деякі зміни в правилах дорожнього руху, що потрібно знати.