Українцям розповіли, хто з субсидіантів не зможе отримати допомогу від держави

Як стало відомо, що розмір субсидії збільшать на 50% у всіх "червоних" карантинних зонах України. Роздадуть більше грошей тому, що у зв'язку з карантином, багато людей змушені проводити час вдома, відповідно витрачати при цьому більше електрики, газу, і води, тому щоб їм не збільшувати свої витрати на комунальні послуги, вони й отримають таку допомогу від держави. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі obozrevatel.

Рішення про це було опубліковано Міністерством соціальної політики на їх офіційному сайті. А оскільки субсидія монетизована в Україні, то в тих випадках, коли українські сім'ї не стали витрачати на компослуги більше грошей, то отриману від держави допомогу, оскільки їм вдалося заощадити, вони можуть залишити собі.

Отже, якщо навести приклад, то пенсіонер, який проживає сам в однокімнатній квартирі, який отримує виплату в розмірі 3,7 тисячі гривень, за комунальні послуги платити буде лише 450 гривень, а решта буде компенсовано коштом субсидії від держави.

Тому в "зеленій" карантинній зоні, такий пенсіонер отримає на оплату комуналки допомогу від держави в розмірі 1 000 гривень, а ось в "червоній" зоні, субсидія збільшиться до 1 700 гривень на комунальні платежі.

Малозабезпечені сім'ї теж отримають від держави допомогу, як на оплату комунальних платежів, так і на інші їхні потреби.

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Українцям 6 разів перерахують пенсії. Коли підвищать виплати, дати

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Все новости

Відзначається, що розмір субсидії розраховується індивідуально для всіх, оскільки вона залежить від таких показників:

 • Від розміру житла, в якому проживає сім'я.
 • Від складу сім'ї.
 • Ну і звичайно ж від доходу.
 • А також від норм споживання газу, води та електрики.

Однак, отримають українці гроші на оплату не всіх компослуг, а лише в межах нормативів споживання. Платять українські сім'ї в середньому приблизно 15% свого сукупного доходу. А ось пенсіонери, у яких виплати значно нижче, безумовно, зможуть розраховувати на більш істотну допомогу від держави.

Субсидії позбавлятися:

 • Українці, у яких на депозитних рахунках у банках лежать гроші в розмірі понад 100 тисяч гривень.
 • Власники тих автомобілів, які випущені були менше 5 років тому, ще ті, у кого два і більше авто "молодше" 15 років.
 • Власники будинків, площа яких більше 230 квадратних метрів, і мають кілька об'єктів нерухомості, а ще власники квартир, площа яких більш ніж 130 квадратних метрів.
 • Українці, які купили на суму більш ніж 50 тисяч гривень землю, або ж авто, нерухомість та інші товари тривалого користування.
 • Українці, які продали або купили протягом року валюту, а також банківські метали на суму більш ніж 50 тисяч гривень.
 • Ті громадяни, в декларації яких зазначено відсутність доходів, але які при цьому за кордоном провели більше 60 днів. Не стосується це тільки тих, хто проходить там лікування або ж доглядає за хворою дитиною.
 • Ті українці, які мають борги більш ніж за 3 місяці, як за комуналку, так і по аліментах.
 • Українці, які не отримали статусу безробітного, не мають доходів, не працювали, ніде при цьому не вчаться і не вчилися.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що 600 тисяч українців позбулися пільг на електроенергію, названа причина.

Також розповідав Новинар, що буде з цінами на струм з приходом 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що з першого листопада набули чинності деякі зміни в правилах дорожнього руху, що потрібно знати.