Жителям столиці загрожує штраф у розмірі від 17 000, стало відомо за що штрафуватимуть

Метрополітен столиці попередив громадян, що з понеділка пасажири підземки будуть оштрафовані у разі відсутності ковід-сертифіката або ж негативного ПЛР-тесту. Інформація була розміщена в соціальних тенетах Facebook.

Згідно з інформацією, з першого листопада поточного року проїзд у громадському транспорті буде дозволений лише тим громадянам, які мають при собі ковід-сертифікат або ж негативний ПЛР-тест, який зроблений не більше 72 годин до поїздки. Також можна пред'явити й сертифікат про одужання.

Штраф за порушення цих норм встановлено на рівні 17 000 гривень і більше. У метрополітені зазначають, що дана постанова прописана в постанові Кабміну від 9 грудня минулого року.

Варто відзначити, що з першого листопада у зв'язку з непростою епідемічною ситуацією, в українській столиці прийняли рішення посилити карантинні обмеження. До громадського транспорту тепер пропускатимуть лише за наявності ковід-сертифікатів або негативних результатів тесту.

Правоохоронці проводитимуть спеціальні рейди, щоб перевірити дотримання даних правил. Порушники будуть оштрафовані від 17 000 до 34 000 гривень. Суму штрафу визначить суд.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Щоб скористатися громадським транспортом можна скористатися жовтим сертифікатом, з відміткою про одну дозу вакцини або ж зелений, в якому вказана інформація про повну вакцинацію.

Також дозволено пред'явити ПЛР-тест, довідка про одужання або ж тест на антиген. Дітям дозволено пересування без обмежень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, за якої умови в Україні введуть повний локдаун.

Також повідомляв Новинар, що названа Категорія пасажирів, яких можуть не пустити в транспорт без наявності певних документів.

Ще писав Новинар, що стало відомо, хто з невакцинованих українців може позбутися не тільки коштів, а й стажу.