Українцям розповіли, що робити у разі низької якості газу

В Україні з'явилися скарги на погану якість газу, однак для того, щоб порушення стандартів було доведено, потрібно заплатити 10 тисяч гривень. В кінцевому підсумку їх все ж відшкодують, але лише в тому випадку, якщо правота клієнта буде доведена лабораторно, розповідає "Обозреватель".

Українці мають право самі виступати ініціаторами перевірки газу, для чого потрібно звернутися в облгаз для подальшого виклику комісії. Вона виконає забір зразків "блакитного палива", після чого направить його в лабораторію для дослідження. За словами експертів, українським сім'ям доведеться викласти зі своїх бюджетів 10 тисяч гривень для проведення дослідження.

У той же час фахівець з питань компослуг Сергій Дяченко рекомендує проводити перевірку газу в тому випадку, якщо його якість викликає сумнів. Для проведення експертизи він радить користуватися послугами приватних енергоаудиторських компаній, а після отримання підтвердження низькоякісного газу можна сміливо відправлятися до суду з позовом на адресу постачальника комунальної послуги.

Це особливо актуально, враховуючи, що українцям і так доведеться платити досить солідні суми за газ, які низькими в нашій країні назвати ніяк не можна. На даний момент мінімальна вартість куба "блакитного палива" без урахування доставки становить трохи менше 8 гривень і платити такі гроші за неякісний газ в корені неправильно.

Популярні статті зараз

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, за якої умови в Україні введуть повний локдаун.

Також повідомляв Новинар, що названа Категорія пасажирів, яких можуть не пустити в транспорт без наявності певних документів.

Ще писав Новинар, що стало відомо, хто з не вакцинованих українців може позбутися не тільки коштів, а й стажу.