В Україні мають намір проводити перерахунок пенсійних виплат за новими правилами

Індексація, яку проводять щороку, наступного року відбудеться у березні та згідно з новими правилами. Тепер же все пенсійні виплати будуть перераховувати всім пенсіонерам по одному і тому ж алгоритму. Інформацією ділиться Перший діловий канал.

Керівник податкового комітету парламенту повідомляє, що в березні наступного року перерахунок пенсійних виплат проводитимуть для всіх категорій українських пенсіонерів. До цієї категорії відносяться і військові та вчені, для яких раніше перерахунок відбувався в інший час.

З першого березня наступного голу розмір мінімальної пенсії досягне 3 000 гривень для громадян, які переступили віковий рубіж у 70 років і за плечима мають необхідний стаж, який становить для чоловіків 35 років, а для жінок 30 років.

Наступного року пенсійні виплати підвищуватимуть у п'ять етапів. Вже з першого січня на підвищення виплат можуть розраховувати учасники ліквідації на Чорнобильській АЕС. У березні 2022 року очікується індексація, при цьому пенсійні виплати будуть перераховувати за одним і тим же алгоритмом.

У липні зростуть пенсії у зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму. Мінімальна пенсія досягне 2 027 гривень. Також зростуть і надбавки за стаж понад норму.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

У жовтні очікується підвищення мінімальної заробітної плати, в результаті чого зросте і мінімальна пенсія для громадян від 65 років, які мають необхідний стаж.

І ще одне підвищення очікується в грудні наступного року, у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що для одержувачів субсидій приготували новий вид перевірок, як каратимуть недобросовісних громадян.

Також повідомляв Новинар, що міністр соціальної політики зазначила, що наступного року розмір середньої мінімальної пенсії становитиме 4 000 гривень.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, хто до кінця роки може розраховувати на доплати за вислугою років.