Українцям розповіли, який курс закладено урядом до Держбюджету на наступний рік

Стало відомо, що закладений у проєкті Держбюджету України курс гривні до долара, на рівні 28,6 – 28,7 гривень за американську валюту, є для бізнесу і суспільства поганим сигналом, а все тому, що закладає уряд на наступний рік практичну девальвацію 10% гривні. Відомо ж про це стало з інформації, опублікованої на порталі unn.

Поділився такою думкою експерт економіки Андрій Новак. За його словами, дуже погано для громадян і бізнесу те, що уряд закладає в проєкт бюджету на наступний рік курс майже у 29 гривень за долар. Тобто, виходить, що це практично 10% девальвація гривні, оскільки нинішній курс, менше ніж 27 гривень за долар. Крім того, Новак в черговий раз підкреслив, як це погано для суспільства і бізнесу.

Також експерт вважає, що закладка урядом девальвації свідчить з одного боку про те, що він прогнозує слабо, розвиток економічної ситуації на майбутній рік. Крім того, за словами експерта, немає економічних підстав для цього.

Ще Новак додав, що розраховує воно, у випадки чого, на штучну девальвацію для бюджетного наповнення, в тому випадки, якщо раптом з'являться ризики недовиконання його.

На сьогодні, на думку фахівця, для девальвації немає ніяких фінансових причин, також і найближчим часом. Крім того, за його словами, незважаючи навіть на невелике негативне сальдо, яке взагалі незначне, є зовнішня фінансова суттєва підтримка від МВФ, а також від Світового банку і Євросоюзу.

Популярні статті зараз

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що 600 тисяч українців позбулися пільг на електроенергію, названа причина.

Також розповідав Новинар, що буде з цінами на струм з приходом 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що з першого листопада набули чинності деякі зміни в правилах дорожнього руху, що потрібно знати.