Служба безпеки України розкрила багатомільйонну корупційну схему при закупівлі товарно-матеріальних цінностей для ремонту пасажирського рухомого складу "Укрзалізниці".

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними досудового слідства, схему організував менеджмент філії "Пасажирська компанія" Укрзалізниці через афілійовані комерційні структури, у тому числі з ознаками фіктивності.

Потяги Укрзалізниці
Потяги Укрзалізниці

"Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2019-2020 років філія виділила понад 60 мільйонів гривень для закупівлі товарно-матеріальних цінностей для ремонту пасажирського рухомого складу. Переможцями тендерних торгів стали підконтрольні організаторам структури, яким Укрзалізниця перерахувала всю суму грошей. Ініційовані СБУ експертизи засвідчили безпідставне завищення вартості продукції, що завдало збитків державі на суму майже 12 мільйонів гривень", – наголосили у відомстві.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Тренерка Марина Боржемська пояснила, як залишатися здоровим: "Потрібно все життя..."

Відома бізнесвумен пожертвувала $1 млн постраждалим у Нагірному Карабасі

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Повідомляється, що для документування протиправної діяльності СБУ спільно з Нацполіцією проводять у Києві та Вінниці низку обшуків у службових приміщеннях Укрзалізниці та офісах комерційних структур. У межах кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"