Синоптики розповіли, коли в Україні випаде перший сніг

Листопад останній місяць осені, тому різкі похолодання аж до опадів у вигляді снігу зовсім не вважається чимось дивним в цей час, оскільки зима і так вже не за горами. Як правило, досить-таки часто значне зниження температури повітря до позначки в мінус, відбувається вже в листопаді. Крім того, потепління в цьому місяці теж чекати не варто, оскільки з кожним днем, буде ставати все холодніше і холодніше. Синоптики припустили, коли в листопаді все ж випаде перший сніг і вдарять морози. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі glavred.

Отже, згідно з прогнозами синоптиків, перші морози, а також сніг, варто очікувати жителям столиці вже ближче до середини листопада. Якщо ж бути точніше, то після 15 числа, оскільки до цього погода в Києві буде дощовою.

Але цілком ймовірно, що випаде перший сніг все ж не після 15, а напередодні, тобто 14 листопада, після чого триватимуть опади вже і 15 числа. Звичайно ж разом з першим снігом, варто очікувати й морозів.

Відзначається, що стовпчики термометрів опустяться вже нижче нуля, тому про плюсову температуру повітря можна забути. В цей час градусники покажуть -4 морозу.

Варто звернути увагу, що такою морозною, погода в столиці триватиме достатній час, після чого, починаючи з 24 числа, прогнозуються опади у вигляді крижаних дощів.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

А ось чергові опади у вигляді снігу прогнозуються вже після 24 листопада. Безумовно, в цей час знизиться і температура повітря, тому термометри покажуть -2 градуси морозу.

Прогнозується сніг і на 25 листопада з морозом в -4 градуси. Такі нестабільні погодні гойдалки триватимуть протягом другої половини місяця. Тобто, зовсім не дивно, якщо після снігу і морозу, знову підуть дощі. Однак, тепло вже не буде, адже ближче до першого місяця зими, прогнозується сира і холодна погода.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що 600 тисяч українців позбулися пільг на електроенергію, названа причина.

Також розповідав Новинар, що буде з цінами на струм з приходом 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що з першого листопада набули чинності деякі зміни в правилах дорожнього руху, що потрібно знати.