Хто зможе вийти на пенсію в 55-річному віці

Отже, як стало відомо, що в 55-річному віці в Україні на заслужений відпочинок можуть вийти ті чоловіки, які працювали на підприємствах з важкими та шкідливими умовами праці. Зазначається, що їм, при цьому, на такому підприємстві, необхідно мати хоча б 12,5 років страхового стажу, незалежно від останнього місця роботи. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на сторінці "Пенсійний кур'єр" в соціальній мережі Facebook.

Ті чоловіки, які працювали на звичайній роботі, там, де немає шкоди здоров'ю, в 55-річному віці, відповідно до закону в період з 1 квітня 2022 року і по 31 Березня 2023 року, повинні мати страховий стаж не менше 29 років, щоб вийти на заслужений відпочинок. Однак це не стосується тих працівників, які пропрацювали на підприємствах з важкими та шкідливими умовами праці, оскільки їм, щоб вийти на пенсію в такому віці достатньо страхового стажу не менше ніж 12,5 років. Але якщо людина працювала на звичайній роботі, і має стаж 29 років, 12 років і 6 місяців з яких він пропрацював на роботі з важкими та шкідливими умовами праці, то звичайно ж вийти на пенсію в 55-річному віці він має повне право, оскільки у нього не тільки достатньо стажу в цілому, але і найголовніше є необхідна кількість страхового стажу на шкідливій роботі.

Крім того, зараховується чоловікам до стажу не тільки навчання за фахом, а й період проходження військової служби, попри те, що вона могла перервати саме навчання.

Щодо ж "пільгового стажу", який був зароблений після 21 серпня 1992 року, то такий буде враховуватися згідно з результатами проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Виходячи з цього, людина повинна буде надати наказ, яким були затверджені результати атестації робочого місця, разом зі зверненням за призначенням пільгової пенсії. Зазначається, що діє атестація робочого місця за умовами праці протягом 5 років, після затвердження результатів.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

У випадки, коли атестація була вперше проведена вже після 21 серпня 1997 року, то безумовно в пільговий стаж буде зарахований весь період роботи до 21 серпня 1992 року. А також 5-річний період роботи вже на даному підприємстві, який передував наказу про її результати, а ще період роботи протягом наступних 5 років.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що 600 тисяч українців позбулися пільг на електроенергію, названа причина.

Також розповідав Новинар, що буде з цінами на струм з приходом 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що з першого листопада набули чинності деякі зміни в правилах дорожнього руху, що потрібно знати.