Фінансова установа нараховує пеню на закриті рахунки українців і вимагає повернути борг

Нерідко банки потрапляють в скандальні ситуації. І ось чергова скарга від незадоволених клієнтів надійшла на Ощадбанк. Клієнти поскаржилися, що фінансова установа після закриття рахунків продовжує нараховувати комісію за використання карт. Скарга була опублікована на офіційному сайті Мінфіну.

Виходячи з інформації, клієнт даної фінансової установи ще у квітні поточного року закрив свою карту в Ощадбанку і припинив з ним співпрацю. Однак через шість місяців йому на телефон прийшло повідомлення, в якому повідомлялося про наявність боргу по закритій карті.

Також клієнт зазначає, що він закривав карту згідно з правилами — написав заяву і отримав довідку про те, що рахунок буде закритий протягом місяця.

Яке було його здивування, коли прийшло смс-повідомлення про наявність боргу. Чоловік був обурений і звернувся до фінансової установи. Співробітники повідомили, що його рахунок залишився активний і пообіцяли з цим непорозумінням розібратися.

Також в контакт-центрі відзначили, що рахунок у банку закривається не відразу, а на лише через місяць, для того, щоб провести всі необхідні розрахунки між фінансовою установою і клієнтом.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Варто відзначити, що карту у чоловіка забрали в банку і розрізав на частини, після того, як він написав заяву.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що з приходом наступного року українців чекає безліч нововведень, в тому числі і обов'язковий техогляд, який мають намір ввести в уряді, не всі автомобілі його пройдуть.

Також повідомляв Новинар, що аналітики розповіли про подальшу долю американського долара і порадили робити фінансові заощадження.

Ще писав Новинар, що названа причина, чому фінансова установа ПриватБанк почала блокувати рахунки і фінансові перекази своїх клієнтів.