Незабаром українці змушені будуть платити новий податок, стало відомо за що

Уряд України планує ввести черговий податок для українців. Тепер громадяни змушені будуть платити за так званий «сумнівний капітал». Внески платитимуть ті громадяни, які не зможуть пояснити походження своїх активів. Інформацією ділиться GSMinfo.

Згідно з інформацією, в уряді мають намір ввести податок для того, щоб з витрат українців обчислити суму їх офіційних надходжень. У тому випадку, якщо різниця буде позитивною і «пристойною», то з неї доведеться сплатити внесок.

Відзначається, що всього цього можна уникнути, якщо вже зараз добровільно оприлюднити всі свої доходи та сплатити за них податок у розмірі 5%. На все це уряд дав громадянам цілий рік, назвавши всю процедуру податковою амністією.

Підрахунок прибутку і витрат очікує тих українців, які не мають наміру скористатися процедурою податкової амністії та не оприлюднює все що має. І лише з тієї різниці їм буде нараховано податок у розмірі не 5%, а вже 20%.

Також наголошується, що оподатковуватися буде не тільки майно, яке було куплено за невідомі кошти, а й готівкові гроші. Суми, які становлять менш як 400 000 гривень податком обкладатися не будуть.

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Тепер же влада почне ретельно перевіряти, що українці офіційно заробляли стартуючи з 1995 року. У зв'язку з цим варто задуматися та офіційно оприлюднити свої доходи, які були нажиті та сплатити лише суму внеску в розмірі 5%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українських водіїв очікують нові штрафи в розмірі 17 000 гривень або ж позбавлення водійських прав за перевищення швидкості.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповів хто з них може розраховувати на пенсійні виплати, а хто залишиться без них.

Ще писав Новинар, що українці, які мають борги з житлово-комунальних платежів можуть розраховувати на субсидію, що для цього потрібно зробити.