Незабаром припинять дію пільгові умови на розмитнення "євроблях"

Як нам відомо, з 10 листопада припиняє дію пільговий період на розмитнення автомобілів на європейських номерах. Громадяни, які порушать правила і терміни розмитнення автомобілів будуть оштрафовані на 8 500. Крім штрафу, після 10 числа доведеться платити повну ціну по розмитненню. Інформацією ділиться Обозреватель.

Близько 66 000 українців скористалися пільговим періодом і до державного бюджету надійшло близько 2,5 мільярда гривень. Варто нагадати, що пільговий період тривав 180 днів і вже підходить до свого завершення.

Згідно з інформацією, ті українці, які не встигли розмитнити свої транспортні засоби до 10 листопада, тепер будуть платити величезні штрафи. Для початку штраф встановлено на рівні 8 500 гривень, а після працівники митниці за перевищення терміну перебування автомобіля без реєстрації можуть пред'явити штраф у розмірі до 170 000 гривень.

Як відомо, до зазначеного терміну податок при розмитненні платити не потрібно, А ПДВ оплачується з акцизу. Для того, щоб його визначити потрібно до базової ставки додати коефіцієнт двигуна і додати доплату за дизельний двигун.

При цьому базова ставка безпосередньо залежить від віку автомобіля. Якщо ж її вік становить менш як 9 років, то платити нічого не потрібно, якщо ж автомобілю до 9 років, то вартість становить 0 Євро, якщо автомобілю 10 років — вартість досягає 25 євро, 11 років — 50 євро, 12 років — 75 євро, 13 років — 100 євро, 14 років — 125 євро і якщо автомобілю 15 років, то вартість досягає 150 євро.

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що з наступного року в Україні мають намір ввести обов'язковий техогляд, названі автомобілі, які його не пройдуть.

Також повідомляв Новинар, що незабаром в Україні стартує продаж недорогих автомобілів з Азербайджану.

Ще писав Новинар, що в нашій країні виставили на продаж старенький "Запорожець", який дасть фору багатьом іномаркам.