Українцям розповіли, хто має право вимагати з них ковід-сертифікати в "червоній" карантинній зоні

З першого дня листопада до списку областей "червоної" карантинної зони потрапила й українська столиця, в результаті чого всі привілеї для вакцинованих громадян і заборони для невакцинованих вступили у свою силу майже по всій країні. Інформацією ділиться Сьогодні.

Згідно з інформацією, з восьмого листопада набирають чинності постанова, згідно з якою в "червоних" карантинних зонах можна буде звільняти працівників, які не вакциновані, а відвідувачі будуть оштрафовані.

У нашій країні працівники центральних органів виконавчої влади та територіальних органів, співробітники місцевих державних адміністрацій та структурних підрозділів та працівники навчальних закладів повинні бути вакциновані в обов'язковому порядку.

Дана категорія працівників без вакцинації будуть позбавлені свого робочого місця, а в разі допуску до роботи посадова особа отримає штраф у розмірі від 34 000 до 170 000 гривень.

Що ж стосується перевізників, то у них ситуація виглядає трохи краще. За проїзд у транспорті громадянам які не мають вакцинації загрожує штраф у розмірі від 17 000 до 34 000 гривень. При цьому штраф платитиме сам пасажир.

Популярні статті зараз

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Все новости

А ось авіа і залізничним перевізникам доведеться платити штраф за пасажирів без сертифіката або негативного ПЛР-тесту.

Що ж стосується ТРЦ і закладів громадського харчування - ресторанів, кафе та ін., то вони можуть продовжувати свою роботу при 100% вакцинації всіх співробітників.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що жителям столиці загрожує штраф у розмірі від 17 000 гривень, стало відомо за що штрафуватимуть.

Також повідомляв Новинар, що в Міністерстві охорони здоров'я розповіли за якої умови в Україні введуть повний локдаун.

Ще писав Новинар, що стало відомо, хто з співробітників може позбутися не тільки коштів, але і стажу, названа причина.