Українцям розповіли, скільки в листопаді було спрямовано грошей на фінансування пенсійних виплат

У Пенсійному фонді України продовжують і далі фінансування пенсійних виплат листопада, згідно із затвердженим графіком, українським пенсіонерам. Повідомили про це в прес-службі відомства в соціальній мережі Facebook, де і розповіли про те, яку саме суму грошей виділено було і направлено на фінансування пенсійних виплат українцям.

Відзначається, що чиновниками відомства спеціально був розроблений графік даних виплат для кожного українського пенсіонера. Дотримуються вони цього графіка щомісяця. А саме, на пенсійні виплати постійно перераховують гроші, а потім їх вже відразу ж переводять в Поштові відділення, ну і звичайно ж на банківські рахунки всіх українських пенсіонерів.

На сьогодні, Пенсійним фондом України на виплати пенсій було спрямовано 0,6 мільярда гривень. А ось, що стосується загальної суми, то в цілому забезпечено на виплати пенсій українцям в листопаді 1,2 мільярда гривень.

Важливо підкреслити, що дані виплати здійснюватимуться кожному українському Пенсіонеру строго за графіком і в певну дату в установленому порядку. Ще зазначається, що отримати свої пенсійні виплати українці зможуть без будь-яких затримок, а також у встановлений для кожного термін.

Популярні статті зараз

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що жителям столиці загрожує штраф у розмірі від 17 000 гривень, стало відомо за що штрафуватимуть.

Також повідомляв Новинар, що в Міністерстві охорони здоров'я розповіли за якої умови в Україні введуть повний локдаун.

Ще писав Новинар, що стало відомо, хто зі співробітників може позбутися не тільки коштів, але і стажу, названа причина.