Популярна соціальна мережа Facebook планує видалити одну з важливих функцій

Одна з популярних соціальних мереж Facebook має намір припинити дію популярної функції розпізнавання облич. Громадяни, які брали участь в даному проекті, більше не будуть автоматично розпізнаватися на фото і відео. Інформацією ділиться прес-служба компанії.

Відзначається, що будуть видалені і індивідуальні шаблони розпізнавання осіб більш ніж мільярда користувачів. Нові зміни позначаться і на системі Automatic Alt Text (AAT).

Дана система займається створенням описів зображень для людей зі слабким зором або сліпих. Після скасування даної функції опису ААТ припинять включати імена людей, розпізнавати їх на фотографіях, але в іншому продовжать роботу в звичному режимі і без змін.

Дані нововведення стануть одним з наймасштабніших змін у використанні технології розпізнавання осіб за весь час існування. Більше третини активних користувачів соціальної мережі підключилися до параметрів розпізнавання осіб і могли бути розпізнані. Однак після видалення пропадуть всі індивідуальні шаблони розпізнавання осіб більш ніж мільярда користувачів.

Популярні статті зараз

Податковий спецназ. Як будуть відстежувати дорогі покупки українців

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Варто відзначити, що совесм недавно з'явилася інформація про перейменування соціальної мережі Facebook. Тепер же соціальна мережа має назву Meta.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що один з великих мобільних компаній "Київстар" попередив своїх клієнтів про закриття ряду популярних і вигідних тарифів, названа причина.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростуть ціни на популярні продукти харчування і незабаром ціна на цукор може досягнути рекордної позначки, вартість досягне 40 гривень за кіло.

Ще Новинар писав, що фінансова установа Ощадбанк нараховує податок на закриті рахунки клієнтів і вимагає оплати заборгованості.