За що доведеться платити українцям у листопаді

Як стало відомо, що деякі українці, які отримали платіжки на початку листопада за опалення вже з урахуванням перерахунку за минулі роки, побачили у квитанціях переплату. Однак, деяким з громадян навіть доведеться розраховуватися з попередніми боргами. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі obozrevatel.

Отже, згідно із законом, перерахунок вартості компослуг можливий не тільки в бік збільшення ціни послуг, тобто коли в українців утворюються борги, а й у бік зменшення, це коли з'являються у громадян переплати.

Теплопостачання підприємства, при централізованому опаленні, подають до будинку теплоносій. Враховується, а також визначається, скільки гігакалорій поставлено, теплова енергія на вході в будинок. Зазначається, що є будинки, де встановлено поквартирний облік теплової енергії, а є й ті, де його немає. Однак, проводиться розрахунок вартості тепла на кожного жителя багатоповерхового будинку, за його власну площу, яка опалюється, а також за місця загального користування. Тому в тих будинках, де такі прилади з обліку встановлені, безумовно, простіше за цим стежити, ніж за тими будинками, де їх немає. Виходячи з цього, ситуація набагато складніше в тих будинках, які не обладнані даними приладами.

Деякі постачальники, в кінці опалювального сезону, проводять перерахунки з урахуванням того, що вони постачали в будинки теплову енергію, проте в повному обсязі коштів за неї не отримали. Тому, на всіх громадян і розподіляють такі суми.

Важливо підкреслити, що більший відсоток перерахунку буде для тих споживачів, де вартість газу в структурі тарифу даного постачальника теж більша, а також чим більша його питома вага. Звичайно ж, відсоток повернення коштів українцям набагато менше, при використанні підприємством, інших видів палива, для виробництва теплової енергії, а саме, дров, вугілля, пелет, електричної енергії.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що жителям столиці загрожує штраф у розмірі від 17 000 гривень, стало відомо за що штрафуватимуть.

Також повідомляв Новинар, що в Міністерстві охорони здоров'я розповіли за якої умови в Україні введуть повний локдаун.

Ще писав Новинар, що стало відомо, хто зі співробітників може позбутися не тільки коштів, але і стажу, названа причина.