У Пенсійному фонді розповіли, як українцям отримати страховий стаж, якого не вистачає

На сьогодні, для того, щоб українці могли вийти на заслужений відпочинок, необхідно мати 28 років страхового стажу. Але, на превеликий жаль, такої кількості стажу немає у багатьох. Крім того, у деяких громадян немає навіть і 15 років страхового стажу, не кажучи вже про 28. Тому, щоб таким українцям на старості років не залишитися без виплат, їм необхідно укласти з податковою службою договір. Відомо ж про це стало з інформації, опублікованої на порталі fakty.

Отже, відповідно до закону, вийти на заслужений відпочинок українці можуть в 60, 63, а також в 65 років, відповідно право на отримання пенсійних виплат за віком для них визначається в залежності від того, який у цих громадян є страховий стаж.

Так от, щоб на пенсію вийти в 60-річному віці, в поточному році українцям необхідно мати трудовий стаж не менше 28 років. Однак з кожним роком цей стаж буде тільки збільшуватися, наприклад, у 2022 році необхідно вже буде мати 29 років страхового стажу для виходу на пенсію, а у 2028 році цей стаж досягне вже 35 років, щоб вийти українцям на заслужений відпочинок. Крім того, на сьогодні, щоб вийти на пенсію в 65-річному віці, громадяни зобов'язані мати страховий стаж не менше 15 років.

Відзначається, що ті українці, які досягли пенсійного віку і вже не можуть працювати, однак для виходу на пенсію у них не вистачає необхідного мінімального страхового стажу, то таким громадянам доведеться чекати, коли їм виповниться 65 років, оскільки тільки тоді вони можуть розраховувати на виплати від держави. Крім того, таким українцям по досягненню 65-річного віку будуть виплачуватися від держави грошові кошти в розмірі всього лише 1 854 гривень. Ця сума сущі копійки, оскільки на сьогодні вона навіть не перевищує прожиткового мінімуму.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Все новости

Є ще законні способи щодо додавання страхового стажу, які можуть дозволити собі далеко не всі громадяни, оскільки його українцям пропонують докупити, і, причому, не за малі гроші. Саме тому така пропозиція по кишені одиницям. Однак, якщо все ж Ви вирішили докупити собі, для виходу на пенсію, страховий стаж, то для цього вам знадобиться укласти договір в податковій службі.

Тому, в Пенсійному фонді уточнили, що один місяць страхового стажу на сьогодні стоятиме українцям 1 320 гривень, а при одноразовій оплаті за минулі періоди вартість скласти вже 2 640 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що жителям столиці загрожує штраф у розмірі від 17 000 гривень, стало відомо за що штрафуватимуть.

Також повідомляв Новинар, що в Міністерстві охорони здоров'я розповіли за якої умови в Україні введуть повний локдаун.

Ще писав Новинар, що стало відомо, хто зі співробітників може позбутися не тільки коштів, але і стажу, названа причина.