Стало відомо, кому пощастить з підвищенням пенсій в Україні у 2022 році

На наступний рік в Україні заплановані цілих 12 етапів підвищення пенсійних виплат. Про це йдеться в публікації Пенсійного фонду в соціальній мережі Facebook.

Початок 2022 року ознаменується перерахунком виплат для ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС з інвалідністю. Крім того, продовжиться зростання пенсій для громадян, які досягли 65-річного віку через підвищення мінімальної заробітної плати. Українкам, які народилися в 1962 році, пощастить з нарахуванням пенсійних виплат після досягнення ними нового віку виходу на заслужений відпочинок.

Крім цього, на 1 березня наступного року запланована індексація виплат, а в жовтні анонсований вихід на нову мінімальну пенсійну гарантію. У Мінсоцполітики розповіли, що українці старше 70 років, які можуть похвалитися достатньою кількістю стажу – 30 років для жінок і 35 – для чоловіків, почнуть отримувати пенсію як мінімум в 3 000 гривень.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна зазначила, що планований розмір середньої пенсії в нашій країні з 1 січня наступного року повинен скласти 4 000 гривень, що майже на третину вище значення за аналогічний період минулого року. За її словами, підвищення виплат наступного року стануть першим кроком на шляху відповідності пенсій фактичному прожитковому мінімуму в Україні.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що один з великих мобільних компаній "Київстар" попередив своїх клієнтів про закриття ряду популярних і вигідних тарифів, названа причина.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні харчові продукти та незабаром ціна на цукор може досягнути рекордної позначки, вартість досягне 40 гривень за кіло.

Ще Новинар писав, що фінансова установа Ощадбанк нараховує податок на закриті рахунки клієнтів і вимагає оплати заборгованості.