Українські фермери скорочують виробництво свинини

В Україні фермери припиняють виробництво свинини, внаслідок чого на вітчизняному ринку може зникнути свиняче м'ясо. В такому випадку в нашу країну будуть завозити м'ясо з інших країн в стократному обсязі. Інформацією ділиться Обозреватель.

Однією з ознак майбутньої кризи є різке зниження приросту свиней. Згідно з інформацією на початку року показник приросту становив 12% і більше, то вже до кінця першого осіннього місяця воно знизилося майже в три рази та тепер становить 3,8%.

За останні дев'ять місяців на забій свиней пішло на 13,3% більше, ніж за такий же період, але минулого року. Але це не говорить про позитивний результат.

Як стало відомо, забивають свиней більше, ніж вирощують. Якщо ж відсоток забою становить 13,3%, то приріст досяг лише 9,8%. Відзначається, що більш ніж в одинадцяти областях кількість забитих свиней перевищує їх народжуваність і вирощування.

Це говорить про те, що поступово фермери будуть вирізати свиней і припинять свою діяльність.

Популярні статті зараз

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Сніг, дощі та морози: в яких областях погода зіпсує вихідні українцям

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Все новости

Варто нагадати, що з початку поточного року наша країна збільшила міжнародну закупівлю свинини, при цьому імпорт склав на 35% більше м'яса, ніж за такий же період, але минулого року, а сам імпорт перевищив експорт у вісім разів.

Що ж стосується цін на м'ясо, то в Україні воно продовжує стрімко зростати. У порівнянні з 2020 роком ціна на куряче філе, яловиче м'ясо і свинину зросли на 25,5%, 18,8% і 7,4%.

В Україні неможливо купити кілограм м'яса менш ніж за сто гривень. 

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко зростуть ціни на цукор і за кілограм українці будуть віддавати близько 40 гривень.

Також повідомляв Новинар, що споживачі блакитного палива переплачують величезні суми за транспортування газу.

Ще писав Новинар, що фахівці попередили про зростання цін на соняшникову олію і до зими її вартість лише зросте.