Курс американської валюти стрімко піде вгору

Поточної осені курс американського долара досяг рекордно низьких показників. Експерти висловлюють свої прогнози щодо майбутньої вартості американської валюти. Імовірно, курс долара з першого по сьоме листопада може зрости на 35 копійок і досягти 26,75 гривні. Та й ситуація на валютному ринку скоро зміниться. Інформацією ділиться Обозреватель.

Фахівці відзначають, що вартість американської валюти повільно наблизиться до нової вартості та досягне 26,75 гривні. Деякі експерти відзначають, що максимальна ціна може скласти 27 гривень за один долар.

На подорожчання американської валюти значно вплине той факт, що іноземці продовжують стрімко продавати українські облігації внутрішньої державної позики. Вони отримують свої кошти в українській валюті, а потім змінюють її на долар, тим самим впливаючи на попит американської валюти.

Згідно з інформацією, в жовтні державний і гарантований державний борг нашої країни зменшився на 40 мільярдів гривень. На початок жовтня він був встановлений на позначці 2,45 трлн гривень. Дана ситуація з виплатою боргу, посилила позиції української валюти на міжбанку.

Фахівець запевняє, що гривня в попередньому місяці зміцнила свої позиції завдяки високим цінам на український експорт. Вартість сталі та агропромислової продукції в другому осінньому місяці зберігалася на рекордно високому рівні.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Що ж стосується поточного місяця, то ситуація на валютному ринку залишається нестабільною. Американська валюта може як вирости в ціні та досягти 27 гривень, так і знизитися, до позначки 26,3 гривні. Головним фактором є слабкі покупки валюти, адже імпортери не проявляють ніякої активності.

В цілому ж найближчим часом очікується повільне подорожчання валюти, яке в першу чергу пов'язане з сезонними факторами.

Нещодавно розповідав Новинар, що з 10 листопада припиняють свою дію пільги на розмитнення автомобілів.

Також писав Новинар, що в ПФУ розповіли, як отримати страховий стаж при його нестачі.  

Ще Новинар повідомляв, що фахівці розповіли що буде з цінами на соняшникову олію цієї зими.