В Україні в півтора раза зросла ціна на популярну кашу

У нашій країні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування. М'ясо, цукор, соняшникова олія дорожчають на очах, а тепер в ціні піднялася і популярна крупа — рис. Зараз його вартість становить 35-40 гривень за кіло. Відзначається, що кілька місяців тому за кілограм рису українці віддавали 27 гривень. Інформацією ділиться Міністерство фінансів.

Причина такого різкого подорожчання полягає у високих цінах на блакитне паливо та інші енергоносії. Згідно з інформацією, найвищі ціни встановлені на довгий рис, який в Metro досяг 48,9 гривні за кілограм. Найнижчі ціни відзначаються в Ашан. Там за кіло рису українці віддадуть 29,17 гривні.

Пропарений рис найдорожче продають в Varus. Ціна на нього досягла 38,40 гривні, а в Metro вартість пропареного рису становить 26,80 гривні, при цьому круглий рис тут найдорожче та обійдеться в цілих 46,9 гривні. А в Novus за кілограм круглого рису віддадуть 34,99 гривні.

Відзначається, що в Україні стрімко злетіли ціни на м'ясо. Якщо порівняти ціни минулого року і в цьому, то вартість курячого філе зросла на 25,5%, м'яса яловичини на 18,8% і свинини на 7,4%. Тепер складно купити кілограм м'яса менш ніж за сто гривень.

Варто нагадати, що українські фермери мають намір згортати виробництво свиней. Таким чином з українського ринку може повністю зникнути вітчизняна свинина і тоді закупівлю м'яса будуть здійснювати з-за кордону в повному обсязі.

Популярні статті зараз

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стартують продажі компактних і бюджетних автомобілів, які доставляють з Азербайджану.

Також повідомляв Новинар, що ціна на м'ясо яловичини досягло рекордних цін і тепер за кілограм даного продукту доведеться віддати 400 гривень.

Ще писав Новинар, що в нашій країні продовжує стрімко дорожчати соняшникова олія і які будуть ціни майбутньої зими.