В Україні за новими правилами проходитиме індексація пенсійних виплат

Щороку в Україні відбувається перерахунок пенсійних виплат і наступний рік не стане винятком. Однак, принцип індексації буде трохи іншим. Інформацією ділиться Головнокомандувач.

Голова податкового комітету Данило Гетманцев зазначає, що перерахунок пенсійних виплат проводитимуть для всіх категорій громадян, що перебувають на заслуженому відпочинку.

Зазначається, що наступного року індексація пенсій буде проведена згідно з новими правилами. Таким чином перерахунок буде проведено військовим і науковим працівникам, як не було до цього. Таким чином індексацію проведуть для всіх пенсіонерів нашої країни.

Гетманцев повідомляє, що перерахунок виплат призначений на березень 2022 року. Міністр соціальної політики Марина Лазебна зазначає, що індексація пройде для всіх пенсіонерів за однаковими правилами.

Громадяни, які перебувають на заслуженому відпочинку і переступили віковий рубіж 70 років, а також за плечима мають необхідний стаж, що для чоловіків становить 35 років, а для жінок 30 років, можуть розраховувати на пенсійні виплати в розмірі трьох тисяч гривень у 2022 році.

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

На сьогодні пенсійні виплати встановлені на рівні 2 000 — 3 000 гривень. Такі суми отримує близько 38% українських пенсіонерів, а це майже 4,19 мільйона громадян.

Пенсійні виплати, які не досягають 2 000 гривень отримує близько 15,6% або ж 1,7 мільйона українців. Пенсії, розмір яких встановлено в межах 5 000 — 10 000 отримує 13,5% або ж 1,47 мільйона громадян. І лише 3,9% або ж 433,5 тисячі українських пенсіонерів щомісяця отримують пенсії у розмірі понад 10 000 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили хто з них зможе вийти на заслужений відпочинок у віці 55 років.

Також повідомляв Новинар, що українських пенсіонерів наступного року очікує підвищення пенсійних виплат, яке пройде в 12 етапів.

Ще писав Новинар, що в Пенсійному фонді розповіли як українцям отримати відсутній страховий стаж.