Кабінет Міністрів змінив правила нарахування субсидій, хто може опинитися без допомоги

У Кабінеті Міністрів ухвалили нову постанову згідно з якою, субсидіантам нараховуватимуть допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг, по-новому. Дані нововведення можуть багатьох позбавити субсидій. Інформацією ділиться Міністерство соціальної політики.

Багато українців не можуть самостійно оплачувати рахунки з житлово-комунальних послуг і змушені звертатися за допомогою до держави.

Згідно з інформацією, раніше допомога від держави призначалася також і на внески за встановлення, заміну та обслуговування лічильників води та тепла, то тепер же це змінилося. Субсидії охоплюватимуть лише витрати на оплату абонентського обслуговування за договорами про комунальні послуги.

Фахівці відзначають, що згідно з новими правилами, комунальної субсидії можуть позбутися ті громадяни, які мають борги строком понад три місяці на оплату абонентського обслуговування за особистими договорами або при обслуговуванні внутрішньобудинкових систем.

У Міністерстві соціальної політики повідомляють, що в нашій країні немає обмеження в кількості субсидіантів, тому звертатися за допомогою від держави на оплату житлово-комунальних послуг можуть всі українці, які не в змозі самостійно платити.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Відзначається, що в «червоній» карантинній зоні кількість споживання буде збільшено у два рази та субсидія автоматично буде збільшена і зможе покрити витрати громадян.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні мають намір ввести черговий податок, стало відомо, за що ще українцям доведеться платити.

Також писав Новинар, що українці переплачують величезні суми за блакитне паливо і це пов'язано з підвищенням абонплати.

Ще Новинар повідомляв, що в наступному році українських пенсіонерів очікує підвищення пенсійних виплат, яке відбудеться в 12 етапів, хто опинився в категорії щасливчиків.